Keď rovnosť, tak rovnosť!

V poslednom čase, trvá to niekoľko mesiacov, sa výrobcovia jednorazových zapaľovačov zrejme spolčili a uzniesli na tom, že s tradičnými kamienkovými zapaľovačmi končia. Ten najodolnejší mi vydrží týždeň. A tak som sa odhodlal k ráznemu kroku, ktorý však priniesol nečakaný zážitok.

Predavačke v zelovoci (áno, cigarety kupujem v zelovoci) som predniesol svoju požiadavku na normálny zapaľovač. Teta mi ukázala ponuku ohňometov. “Noo… Máme tu také so srdiečkami…” zatiahla. Malinké dámske zapaľovačíky s ligotavými srdiečkami ma nenadchli. “Alebo nejakú holú babu?” skúšala ďalej. Prsatky s výrazom unudenej nymfomanky som tiež odmietol. A tak ma dorazila: “Alebo holého chlapa?”

A boli tam. Hneď vedľa stojančeka so sporo odetými devuchami bol navlas rovnaký – s povyzliekanými chlapmi.

Priznám sa, niečo také som ešte nevidel. Okamžite som jedného svalovca vyliezajúceho z bazéna zobral.

V práci môj úlovok vzbudil senzáciu. Nikto z kolegov sa doteraz s ničím podobným nestretol. Bol som spokojný, že rovnosť pohlaví dorazila aj medzi konzumentov zapaľovačov a dámy sa nemusia strápňovať hviezdičkovými gýčmi.

Lenže potom jedna kolegyňa moju voľbu skritizovala: “Ale veď vlastne nič neukázal!”

A bolo po spokojnosti. Treba uznať, že takmer nahá blondína siahajúca si do rozkroku je niečo iné ako kulturista v plavkách, ktoré si navyše zakrýva rukou.

Ako vidno, docieliť skutočnú rovnosť pohlaví vôbec nie je jednoduché.


P.S. Oba zapaľovače ešte stále skvele fungujú!


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.