Ponožkový démon v akcii

Ja som to vedel! Tušil som, že jeden z najnevysvetliteľnejších javov nemá žiadne prirodzené príčiny! A konečne sa mi to potvrdilo! Vážení priatelia, dnešok bude historickým dátumom v skúmaní paranormálnych javov.

Konkrétne ide o nepochopiteľné zvyky ponožiek strácať sa. Poznáte to. Nič nepomôže, po čase sa vám nevysvetliteľne nahromadia nepárne ponožky, ktorých druh či družka sa záhadne stratili. Skeptici sa snažili nájsť reálne vysvetlenie, ale dnes dostanú na frak. Ponožky sa totiž strácajú paranormálnymi a nevysvetliteľnými cestami! Mám dôkaz!

Po večernej vychádzke som usúdil, že ponožky, ktoré na mojich nohách strávili hodinu, sú úplne vhodné aj na ďalší deň. Prevesil som ich preto cez operadlo stoličky, zaželal dobrú noc a pobral sa spať.

Na moje obrovské prekvapenie – na druhý deň ráno visela na operadle stoličky iba jedna ponožka!!!

Najprv som neveril vlastným očiam a navrával som si, že ešte spím. Táto teória dlho neobstála. Prehmatal som ponožku, či svoju kolegyňu nejakým spôsobom nepohltila. Potom som prezrel ešte raz stoličku. Potom jej blízke i vzdialené okolie. Výsledok bol nulový. Ponožka, ktorá predtým pokorne spočívala na stoličke, bola naďalej nezvestná.

Takže: stratil sa kus odevu z uzavretej miestnosti. Neuchytilo ho z balkóna, nezmizol v pračke. Nikto do bytu nevstúpil a pokiaľ som informovaný, nie som námesačný. Všetky prirodzené vysvetlenia preto padajú. Racionálne vysvetlenie neexistuje.

Takže môžeme len uvažovať, či sa ponožka stala obeťou miniatúrnej čiernej diery, uniesli ju mimozemšťania, domáci škriatkovia, alebo si ju do svojho brlohu odniesol akýsi ponožkový démon…


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.