Viac zvierat! Viac zvierat!

Ako som už bol spomínal pri minulej fotoprechádzke, Darling Harbour v Sydney je miestom, kde pokojne strávite aspoň deň a nestihnete sa nudiť. Ak ste správny turista, fotoaparát bude cvakať o dušu spasenú.

A potom budete len nadávať, keď nejaké záhadné paranormálne javy vo vašom počítači z ničoho nič vymažú polovicu všetkých zachytených obrázkov, akoby ani nikdy neexistovali. To sa stalo mne, samozrejme, komu inému.

Takže na zachytenie ponorky, plachetnice, pomníku ovečkám a kopy ďalších zaujímavých vecí si budem musieť pobyt zopakovať – škoda, že tu zúri zima a napríklad dnes na podobné veci určite nie je počasie.

Našťastie, foťák bol galantný natoľko, že ráčil pri živote zachovať väčšinu fotografií z akvária a zoologickej záhrady špecializujúcej sa na austrálsku faunu. Tak pridávam aspoň tie. Môžete sa tešiť na tučniaky, žraloky, vtákopyska, pavúka, hada a ďalšie roztomilé potvorky.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.